0 506 816 67 57  info@lifedanismanlik.com
Hemen Danışın
Danışma Formu

Nazife YENEN

Life Danışmanlık Firması Kurucusu, Yaşam Koçu, Öğrenci Koçu, Sosyolog, Koçluk Eğitmeni ve Kişisel Gelişim Eğitmeni

1989 yılın da Eskişehir'de doğmuştur.

İlköğretim, lise ve üniversite hayatını Eskişehir'de tamamlamıştır. Sosyoloji öğrenimini tamamladıktan sonra İstanbul Üniversitesi felsefe bölümün de öğrenimini devam ettirmektedir.

Kişisel gelişim alanları ilgi odağı olduğu için 2013 yılında Kuantum Temelli Yaşam Koçluğu, Yaşam Koçluğu, Psikometrik Testler Eğitimi (MMPI Çok Yönlü Kişilik Envanteri Testi ve Wisc-r Çocuklar için IQ Testi) NLP (Neuro - Lıngustıc Programmıng) EFT (Emotıonal Freedom Technıques Duygusal Özgürlük) Beden Dili Eğitimi, Bilinçaltı Programlama, Meditasyon eğitimleri alarak bu sektörde kendisini geliştirmeyi hedeflemiştir. Bununla birlikte Helpa Akademiden Koçluk Eğitimcisi Eğitimi ve Educon (Educantion - Consultancy Congress) Eğitimci Eğitimleri almıştır

2014 - 2017 yılın da KEDV (Kadın Emeğini Değerlendirme Vakfı) ile tanışıp. Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, Tepebaşı Belediyesi ve ilçe belediyelerle ortak çalışma sonucun da Eskişehirli kadınlara Girişimcilik eğitimleri vererek bu alanda ilerlemiştir.

2016 yılın da da Eskişehir Denetimli Serbestlik Müdürlüğün de gönüllü olarak 1 yıl boyunca (Stres - Öfke yönetimi, Yaşam motivasyonu, İnsan ilişkileri, İletişim, Empati vb) kişisel gelişim eğitimleri vermiştir.

Osmangazi Üniversitesi Kadın Sağlığı Merkezinde kadınlara kişisel gelişim eğitimleri de vermiştir.

Kariyerinin temellerini  sağlam atarak ilerlemek isteyen Nazife Yenen Kişisel Gelişim ve Yaşam koçluğu kültürünü yaygınlaştırmayı sağlamak bu alan ilerlemek için 2017 yılında Life Danışmalık Firması kurmuştur.

Life Danışmanlık Firması Kurucusu ve Kişisel Gelişim Eğitmenidir.

 

VARLIK NEDENİMİZ

 Eskişehir' de Kişisel Gelişim sektöründe öncü konumunu güçlendirmek ve faaliyet gösterdiği Yaşam Koçluğu Hizmetleri alanında lider ya da ikinci konumda olarak, sektörde örnek gösterilen, güçlü ve başarılı firma olmaktır.

 

OLMAK İSTEDİĞİMİZ

Modern hayatın bir gereksinimi olan Kişisel Gelişim eğitimlerini Eskişehir ve çevre iiler de yayılarak ve bireylerin beklentilerinin hep önünde olma stratejisiyle, farklı formatlarda hizmet vererek bireylere en yakın olmaktır.

 

Tüm hakları saklıdır. © 2017
Eskişehir Web Tasarım