0850 219 05 76  info@lifedanismanlik.com
Hemen Danışın
Danışma Formu

Nazife YENEN

LİFE DANIŞMANLIK KURUCUSU, YAŞAM KOÇU, EĞİTMEN, DANIŞMAN

Nazife Yenen 1989 yılın da Eskişehir'de doğmuştur.

İlköğretim, lise ve üniversite hayatını Eskişehir'de tamamlamıştır. Sosyoloji öğrenimini tamamladıktan sonra İstanbul Üniversitesi felsefe bölümün de öğrenimini devam ettirmektedir.

Kişisel gelişim alanları ilgi odağı olduğu için 2013 yılında Kuantum Temelli Yaşam Koçluğu, Yaşam Koçluğu, Psikometrik Testler Eğitimi (MMPI Çok Yönlü Kişilik Envanteri Testi ve Wisc-r Çocuklar için IQ Testi) NLP (Neuro - Lıngustıc Programmıng) EFT (Emotıonal Freedom Technıques Duygusal Özgürlük) Beden Dili Eğitimi, Bilinçaltı Programlama, Meditasyon eğitimleri alarak bu sektörde kendisini geliştirmeyi hedeflemiştir. Bununla birlikte Helpa Akademiden Koçluk Eğitimcisi Eğitimi ve Educon (Educantion - Consultancy Congress) Eğitimci Eğitimleri aynı zamanda Dale Carnegie Akademi de de iş koçluğunu tamamlamış olup farklı alanlardaki eğitimlerine devam etmektedir.

2014 - 2017 yılın da KEDV (Kadın Emeğini Değerlendirme Vakfı) ile tanışıp. Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, Tepebaşı Belediyesi ve ilçe belediyelerle ortak çalışma sonucun da Eskişehirli kadınlara Girişimcilik eğitimleri vererek bu alanda ilerlemiştir.

2016 yılın da da Eskişehir Denetimli Serbestlik Müdürlüğün de gönüllü olarak 1 yıl boyunca (Stres - Öfke yönetimi, Yaşam motivasyonu, İnsan ilişkileri, İletişim, Empati vb) kişisel gelişim eğitimleri vermiştir.

Osmangazi Üniversitesi Kadın Sağlığı Merkezinde kadınlara kişisel gelişim eğitimleri de vermiştir.

2019 yılın da K.K.T.C de Yaşam Koçluğu eğitimini iki kez yüz yüze vermiştir. Halen online eğitimleri devam etmektedir. Firma eğiticilerinin de içlerinde bulunduğu ve kendi alanlarında uzman eğitmenler de K.K.T.C de İSO 9001 ve Diksiyon eğitimleri de verilmiştir.

2019 yılında ve halen devam eden, KEDV tarafından başlatılan ve AB projesinde yer alarak Eskişehir de proje koordinatörlüğü yapmaktadır.

Çeşitli Ticaret Odalarında ve Mesleki odalarda kişisel gelişim eğitimleri ve seminerleri vermeye devam etmektedir.

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Kadın Meclisi Yürütme kurulunda da aktif olarak görev almaktadır.

Kariyerinin temellerini  sağlam atarak ilerlemek isteyen Nazife Yenen kişisel gelişim ve koçluk kültürünü yaygınlaştırmayı sağlamak bu alan ilerlemek için 2017 yılında Life Danışmalık Firması kurmuştur.

Life Danışmanlık Firması Kurucusu ve Kişisel Gelişim Eğitmenidir.

 

VARLIK NEDENİMİZ

 Eskişehir' de Kişisel Gelişim sektöründe öncü konumunu güçlendirmek ve faaliyet gösterdiği Yaşam Koçluğu Hizmetleri alanında lider ya da ikinci konumda olarak, sektörde örnek gösterilen, güçlü ve başarılı firma olmaktır.

 

OLMAK İSTEDİĞİMİZ

Modern hayatın bir gereksinimi olan Kişisel Gelişim eğitimlerini Eskişehir ve çevre iiler de yayılarak ve bireylerin beklentilerinin hep önünde olma stratejisiyle, farklı formatlarda hizmet vererek bireylere en yakın olmaktır.

 

Tüm hakları saklıdır. © 2017
Whatsapp Hattı