0 506 816 67 57  info@lifedanismanlik.com
Hemen Danışın
Danışma Formu

BİLİNÇALTI PROGRAMA (Regresiyon)

 

GEÇMİŞ YAŞAM REGRESYONU NEDİR?

Geçmiş Yaşam Regresyon çalışması; kişinin bilinçaltının derinliklerinde saklı kalmış, bitmemiş işleri tamamlayarak şifaya kavuşmasına ve geçmişin izlerini temizlemesine yardım etmeyi amaçlar. Bu çalışma ile sadece geçmiş yaşamı değil, aynı zamanda şimdiki hayatta yaşanmış olan taciz, dayak veya sevilen birini kaybetme gibi kişide travma yaratmış, iz bırakmış deneyimleri çözümleyerek, bunların olumsuz izlerini dönüştürmek amaçlanır. Regresyon çalışması problemin kökeni üzerinde çalışır ve güvenli bir şekilde onu dönüştürür. Böylece derin seviyede fiziksel, duygusal, zihinsel ve ruhsal şifaya kavuşabilirsiniz.

 

GEÇMİŞ YAŞAM REGRESYONU KOÇLUK EĞİTİMİNİN FAYDALARI NELERDİR?

Problemin kökeni üzerinde çalışabilecek ve güvenli bir şekilde onu dönüştürme becerisini gerçekleştirebilecek uzmanlar yetiştirmeyi amaçlayan bu eğitim beş ayrı modülden oluşmaktadır. Eğitim modüllerinin başlıkları aşağıdadır.

 

BU EĞİTİMİN SONUNDA KATILIMCILARIN;

  • Transa Geçiş ve Bir Geçmiş Hayatı Keşfetmek
  • Geçmiş Yaşama Hipnoz Dışı Yöntemler Aracılığıyla Ulaşmak
  • Beden Terapisi yoluyla Bedensel Travmaları Çözmek ve Davetsiz Enerjileri Serbest Bırakmak
  • Doğum Öncesi ve Şimdiki Hayat Regresyonu
  • Dünya dışı veya İnsan olunmayan deneyimler konularında beceri geliştirmeleri amaçlanmaktadır.
  • Geçmiş Yaşam Regresyonu Koçluk Eğitiminden Kimler Faydalanabilir?

Geçmiş Yaşam Regresyonu Koçluk eğitiminden, geçmişten gelen ve şimdiki hayattaki problemlerin kaynağı olan bedensel, psikolojik ve ruhsal kalıntılar üzerinde çalışarak danışanlar üzerinde geliştirici etki sağlamak isteyen kişiler faydalanabilir.

 

EĞİTİM SÜRESİ

32Saat+Uygulama

 

Bilinç Altı Programlama(Regresiyon)

Bitmemiş işleri tamamlayarak şifaya kavuşmasına ve geçmişin izlerini temizlemesine yardım etmeyi amaçlayan bir çalışmadır. Geçmiş Yaşam Regresyon çalışması; depresyon, fobiler, kaygı, endişe, açıklanamayan ağrılar, panik atak, travma sonrası stres, takıntılı düşünceler, karma temizliği, ayrıca enerji alanının davetsiz enerjilerden temizlenmesi durumlarında etkinliği dünya çapında yapılan çalışmalarla birçok kez kanıtlanmış, birçok psikoterapi disiplinin kullandığı bir çalışmadır.

Regresyon çalışması ile sadece geçmiş yaşamı değil, aynı zamanda şimdiki hayatınızda yaşanmış olan taciz, dayak ve sevilen birinin ölümü gibi kişide iz bırakmış olan deneyimleri çözümleyerek, bunların olumsuz izlerini dönüştürmeniz mümkün. Hissettiğiniz migren ağrınız, tekrarlayan kabuslarınız veya bir diz probleminiz, size eski bir kazayı veya yarayı anlatıyor olabilir. Şu anda huzurlu bir hayat yaşamaktan sizi alıkoyan boğaz ağrısı, geçmiş hayatımızda yaşanmış bir tıkanma veya boğulma olayından kaynaklanıyor olabilir.

Geçmiş hayatlarınızdan gelen travmatik anılar bilinçli farkındalığınıza, anksiyete, panik atak, öfke, depresyon, fobiler, takıntılar, tekrarlayan ilişki problemleri, kabuslar, bloke olmuş duygular ve açıklanamayan fiziksel ağrılar olarak gelebilirler. Geçmiş Yaşam Regresyonu bu hayatın yanılsama ve karışıklıklarının ötesini görmenizi sağlar ve şimdiki hayatınızı etkileyen geçmiş hayatınıza şifa getirmeniz konusunda sizi destekler.

Danışanlar geçmişten gelen ve onların zihinsel,duygusal ve fiziksel iyi oluşlarını bozan çatışma ve olayları serbest bırakabilir ve çözebilirler. Regresyon çalışması problemin kökeni üzerinde çalışır ve güvenli bir şekilde onu dönüştürür. Böylece kişi derin seviyede fiziksel, duygusal, zihinsel ve ruhsal şifaya kavuşabilir.

Burada bireyin rolü asla azımsanmamalıdır. Kişisel deneyimlerim göstermektedir ki bireyin katkısı olmadan üzerinde yapılan sözde çalışmaların etkisi tamamen kısıtlıdır. Kişi herhangi bir problemle karşılaştığı an aynı duygulara geri dönmektedir. Bu nedenle uzman bir danışmanın sağlıklı yönlendirmeleriyle kişinin kendi çabasının işbirliği sonucunda elde edilen dönüşümler çoğunlukla tekrar etmemektedir.

 

Paylaş

Tüm hakları saklıdır. © 2017
Whatsapp Hattı